Anasayfa / Etkinlikler / 3. TAVLA TURNUVASI GERÇEKLEŞTİ

3. TAVLA TURNUVASI GERÇEKLEŞTİ

Ekran Resmi 2016-04-04 17.05.38

 

3. TAVLA TURNUVASI GERÇEKLEŞTİ

Geleneksel olarak sitemizde gerçekleşen tavla turnuvalarına ilgi büyük.

3 Nisan 2016 tarihinde düzenlediğimiz 3. tavla turnuvasına ilgi büyüktü. Turnuvaya sponsor olan sitemizin oto yıkama merkezi Auto Club ve Heyy Group’a desteklerinden dolayı teşekkür ederiz.

Pazar günü bir araya geldiğimiz turnuvada renkli anlar oluştu. Yoğun bir katılımcının katıldığı günde; havanın güneşli olmasını fırsat bilip bir araya gelen komşularımız keyifli bir gün geçirdi. Kıyasıya mücadelinin yaşandığı turnuvada heyecan doruklardaydı. İlk tur maçlarının ardından çeyrek final ardından yarı final maçları gerçekleşti.

Yarı final için turnuva heyeti tarafından yapılan kura sonucunda Olcay Yultay ile Emre Çelik ve Erkan Yıldırım ile Cihan Kayaalp eşleşti. Emre Bey; 5-3 maçı alarak finale yükselirken Erkan Yıldırım 5-2 Cihan Bey’i yenerek finale çıktı. Kısa bir aranın ardından final maçı için geçen turnuvanın birincisi olan Emre Çelik ve oynanan bütün turnuvalarda ikinci olan Erkan Bey tavlanın başına geçtiler. Kıran kırana geçen maçta Erkan Bey 8-3 Emre Bey’i yenmeyi başararak şampiyon oldu.

Keyifli ve eğlenceli geçen maçların ardından ödül törenine geçildi. Törende üçüncülük ödülünü Cihan Bey’e sitemizin sevilen spor eğitmeni Ömer Aksu verdi. İkincilik ödülünü emre beye sitemizin Yönetim Kurulu Başkan Vekili Barış Ünseven ödülünü ve kupasını taktim ederek verdi. Törende şampiyonluk ödülü verilirken büyük çoşku yaşanarak, 3. Tavla turnuvamızın şampiyonuna sitemizin İşletme Müdürü Feridun Es, Erkan Yıldırım’a kupa ve ödülünü verdi. Tören sonrası 3 turnuvanın birincisi bir araya gelereke hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmediler.

Uprise Elite 3. Tavla Turnuvası

ŞAMPİYONU- ERKAN YILDIRIM (A3-56)

İKİNCİSİ- EMRE ÇELİK (A2-28)

ÜÇÜNCÜSÜ- CİHAN KAYAALP (Tatlı fırın işletmecisi)

Cevapla

Scroll To Top