Anasayfa / Çalışmalarımız / Uprise Elite Eylül 2015 Faaliyet Raporu
Uprise Elite Eylül 2015 Faaliyet Raporu

Uprise Elite Eylül 2015 Faaliyet Raporu

1. Son zamanlarda artan terör olaylarından dolayı güvenlik personeli için eğitim çalışması yapıldı.C ve B kapısından geçen araçların araç aynasıyla arama yapılmasına başlandı. Residance bahçesinde yer alan alanlara araçların park etmesi yasaklandı.
2. Arızalı olan güvenlik kameraları değiştirildi. Eksik olan yerlere ve kör noktalara yüksek teknoji ile yapılan gece görüşlü kameralar yerleştirildi. İlave olarak Residance blok otopark kısmına ve kapılarına 9 adet, blok otoparkına 7 adet kamera takıldı. Ayrıca güvenlik odalarında ki küçük monitörler büyük monitörlerle değiştirildi. Güvenlik müdürü odasına bütün kameraların izlendiği monitör ve ekranlar yerleştildi. Güvenlik önlemini daha üst seviyeye çıkarmak için kuzey duvarında lazer kontrollü çit, uyarı tesisattı ve kamera takıldı.

3. Spor Salonundaki havalandırma ünitelerin bakımı yapıldı. Boya tamirleri gerçekleştirldi. Tasaruf tetbirleri alındı ve salon ısısı stabil hale getirildi.

4. Doğalgazı ve suyu daha tasaruflu kullanmak adına bloklarda ve residance da bulunan bütün kazanlara ve boillere bakım yapıldı.

5. Vinç bakımları ve muayeneleri yaptırıldı. Gerekli önlem ve tedbir çalışmaları güncenlendi.

6. Yangın söndürme tüplerin bakımları ve dolumları gerçekleşti.

7. Kapalı havuzun detaylı temizliği ve kış bakımı yapıldı. Havuzun ısınmasını gerçekleştiren arızalı eşanjör  değiştirildi.

8. Kırık olan posta kutularının camları tamir edildi ve bakımları yapıldı.

9. Hız kontrolü için tüm otoparklarda ki kasisler yenilendi ve sayıları artırıldı.

10. Yeşil alanlar için kış hazırlığı yapıldı. Gübreleme ve bakım çalışmaları devam ediyor.

11. Site genelinde sıcak su, soğuk su, kalorimetre sayaçlarının bakımları yapıldı. Arızalı olan sayaçlar tamir edildi. A1 ve A2 blok bakımları bitti, diğer bloklarada çalışmalar devam etmekte.

12. Yeni kamelya ve banklar gerekli noktalara konuldu.

13. Site genelinde bulunan mermerlerin cilanması işlemi devam ediyor. site genelinde bulununan kırık mermerelerin tamirleri yapıldı.

14. Sitemizde  atıl ve boş olan yerlere depo alanları yapılarak kiralanmaya başlandı. Sitemize gelir kaynağı olacak depo alanlarının kiralanmasına devam edilmekte.

15. Residance blokda yer alan vale hizmetine yönelik sözleşme güncel fiyatlarla yenilendi.

16. Blok otoparklarının mevcut aydınlatmaları tasaruflu led ampüllerle değiştirildi. Karanlık olan noktalara ilave aydınlatma üniteleri takıldı. Residance blok otoparkında çalışmalara başlandı.

17. Sitemizde sosyaleşme ve komşuluk kaynaşması adına 2015 Aralık ayına kadar etkinlik takvimi oluşturuldu.

18. Tavla turnuvası kuraları çekildi ve tunuva yapıldı. Büyük çoşkuyla geçen turnuva sonunda kupa töreni gerçekleştirildi.

19. Yönetim Kurulu kararı ile Residance blok otopark ta bulunan boş alanların otopark alanı olarak kiralanmasına başlandı. Sitemize gelir kaynağı olacak bu uygulama başarıyla devam ederken, otoparkta yaşanan sorunlar düzeltildi. Başka kat maliklerinin otopark alanlarını haksız olarak işgal edilmesine yönelik engelleme çalışmaları tüm hızıyla devam etmektedir.

20. Asansör ve blokta bulunan kat ve daire zili yönlendirme levhaları değiştirilmeye başlandı.

21. Residance blokta alt ve üst lobiler dahil olmak üzere bütün bloklarda  detaylı derin temizliği yapıldı. Residance önündeki süs havuz temizliğinin yanı sıra site genelindeki kat koridorların aydınlatma armatörlerin  temizlikleri başlatılmış olup Ekim ayında bitmesi planlanmıştır. Çocuk oyun parkının kumun elenerek temizliği yapıldı. Blokların arka giriş merdivenlerinin peryodik temizliği dışında derin temizliği başlamıştır. Blokların arasındaki havuzun peryodik temizliği yapılmıştır.

22. Cephe cam temizliği için hazırlıklar yapıldı. Ekim ayında temizlik yapılacak.

23. Site genelinde bulunan tüm su depolarının temizliği ve bakımları için gerekli hazırlıklar yapıldı. Sağlığımız için hijyenik şartlar oluşturmak için yaptığımız bu çalışma Ekim ayında tamamlanmış olacak.

24. Otopark alanlarınna, katlarda yer alan acil çıkış kapılarına, yangın söndürme tüplerine ve ikaz butonlarına yönlendirici levhaların yapılması planlandı.

25. Tüm site genelinde tasaruf tedbirleri anlamında bakım ve onarım işleri yapılmaya devam etmekte.

26. İş güvenliği ve saha kontrol raporu hazırlandı. Tüm gerekli revizyon çalışmalarına başlandı.

 

 

Eylül_faaliyet raporu_demo yeni-2 Eylül_faaliyet raporu_demo yeni-3 Eylül_faaliyet raporu_demo yeni-4 Eylül_faaliyet raporu_demo yeni-5 Eylül_faaliyet raporu_demo yeni-6 Eylül_faaliyet raporu_demo yeni-7 Eylül_faaliyet raporu_demo yeni-8 Eylül_faaliyet raporu_demo yeni-9 Eylül_faaliyet raporu_demo yeni-10 Eylül_faaliyet raporu_demo yeni-11 Eylül_faaliyet raporu_demo yeni-12 Eylül_faaliyet raporu_demo yeni-13

Cevapla

Scroll To Top